Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kolonia Zagajów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój(Kolonia Zagajów + 13 km)

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3 piętrze w niskim, solidnym i docieplonym bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzi: korytarz z praktyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój(Kolonia Zagajów + 13 km)

414 960 zł53,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gacki

Gacki(Kolonia Zagajów + 21 km)

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuję Dom jednorodzinny z potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w okolicy Pińczowa, zaledwie 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Sułkowice

Sułkowice(Kolonia Zagajów + 5 km)

139 000 zł13 200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Sułkowice, gm. Solec-Zdrój. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1,32 ha, położona w spokojnej i zielonej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zbrodzice

Zbrodzice(Kolonia Zagajów + 14 km)

355 000 zł115,39 m² 3 076,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "dom na stoku" jest sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żuków

Żuków(Kolonia Zagajów + 4 km)

69 000 zł900 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Żuków k. Solca-Zdroju o powierzchni 900 m2, działka położna w środku spokojnej wsi, obok zbiornika wodnego. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Skrzynka(Kolonia Zagajów + 20 km)

66 000 zł6 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z potencjałem na sprzedaż przy trasie dąbrowa tarnowska-szczucin! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 0,66 ha. Działkę można przeznaczyć pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Oleśnica

Oleśnica(Kolonia Zagajów + 25 km)

60 000 zł1 053 m² 56,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W oleśnicy koło dąbrowy tarnowskiej - I dealane miejsce dla osób szukających działki pod budowę domu W bliskim sąsiedztwie miasta - ok.1.800M DO ULICY ZAZAMCZE.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rataje Słupskie

Rataje Słupskie(Kolonia Zagajów + 18 km)

27 000 zł5 411 m² 4,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna rataje słupskie, gmina pacanów powiat buski! Oferujemy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 0,5411ha. Działka w kształcie nieregularnym. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana z linią brzegową Solec-Zdrój

Solec-Zdrój(Kolonia Zagajów + 5 km)

85 000 zł2 769 m² 30,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o pow. 2769 m2, położona nad samym strumykiem w m. Zborów, 2,5 km od uzdrowiska Solec-Zdrój. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kolonia Zagajów

Kolonia Zagajów,świętokrzyskie

68 000 zł26 800 m² 2,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działki ewidencyjne 161/2, 161/5, 161/7, obr. 0015, o łącznej powierzchni 2,6800 ha, położonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij